To byl náš školní večírek 2018!

18. 3. 2018

Vrátit se na chvíli zpátky do školy, připomenout si oblíbené přestávkové hry, nakouknout do poznámek v žákovských knížkách, vyfotit se u tabule a vyplnit netradiční omluvenku - to vše jsme si mohli vyzkoušet na letošním školním večírku.

Velkou jedničku s hvězdičkou od nás dostávají:

• Školní sbor Brumendo, který si za své vystoupení vysloužil také huňatého maskota Brumlu.
  • Taneční soubor Flash, který ve světové premiéře představil svůj Bradavický valčík.
  • Děkujeme jak dětem, tak jejich učitelkám: Martince, Barborce, Janěheart A také Jiřímu a Pavlovi
  • Kluci a děvčata z 9.B., kteří krásně vyzdobili a prostřeli stoly. Jejich kreativita a nadšení jistě pramenila také z toho, že se dopoledne vyhnuli hodně fyziky a dějepisu.
  • Paní učitelky Kateřina a Eva za přípravu, kontrolu a oznámkování  matematických soutěží
  • Pan Holinka a jeho hudební skupina BT mini, kteří tradičně podali skvělý výkon - letos s hostemwink
  • Pan Liška se svým týmem, který se staral s nadšením o celý bar a Marcela, která šéfovala občerstvení
  • Kluci z šatny, kteří bavili hosty dovednostními soutěžemi a šířili dobrou náladu
  • Dana a Hanka Opavských - za bezvadný servis
  • Všechny krásné dámy z Klubu rodičů, které vymýšlely, plánovaly, pomáhaly, prodávaly tombolu.......
  • Všichni hosté, kteří pomohli vytvořit krásnou atmosféru celého včera

Děkujeme! Už se těšíme na další společné zážitky.

Náhledy fotografií ze složky Školní večírek 2018