Jdi na obsah Jdi na menu

TO BYL NÁŠ ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

29. 5. 2017

 

 

Dobrý den milí rodiče, 

školní rok 2016/2017 je za námi a tím se uzavírá jedna malá kapitola činnosti Klubu rodičů. Rádi bychom Vám poděkovali  za Váš čas, nápady, podporu a aktivní pomoc při akcích klubu. Děkujeme za dlouholetou práci a přínos všem rodičům deváťáků, kteří nyní naši školu  opouští a přejeme jim hodně radosti a trpělivosti s jejich budoucími středoškoláky.
 
Červen uteče vždy jako voda a máme celé prázdniny na plánování akcí pro příští školní rok. Zatím sbíráme podněty a nápady a budeme rádi i za ten Váš. Můžeme je již nyní konzultovat třeba na FB profilu Klubu rodičů. Nebo se uvidíme v září na členské a rozpočtové schůzi.
ruce-spolu.jpg
 
A pokud by jste si rádi zrekapitulovali náš společný rok, zveme Vás k video miniverzi výroční zprávy: https://www.youtube.com/watch?v=pAPWSJ6zyuU
 
Těšíme se na další společná setkání!