Jdi na obsah Jdi na menu

POMÁHÁME NÁRODNÍ POTRAVINOVÉ SBÍRCE

29. 10. 2017
 
 
V rámci dnů za vymýcení chudoby proběhla  v listopadu Národní potravinová sbírka:
 http://potravinypomahaji.cz/o-projektu/.
Konkrétně v Krnově se uskutečnila 11.11. 2017 v  Albertu a Kauflandu, byla organizovaná Armádou spásy ve spolupráci s potravinovou bankou. Potraviny budou určeny pro uživatele azylového domu (muže, ženy, matky s dětmi), ale také pro jednotlivce a rodiny s dětmi, se kterými pracují v bytech v rámci terénního programu. Potraviny jsou přidělovány sociálními pracovníky po zvážení nepříznivé situace uživatele. Vybrané potraviny jsou uplatněny v naší oblasti - tedy na Krnovsku. 
 

V rámci dobrovolnické pomoci se zapojil také náš Klub rodičů. Děkujeme všem ochotným rodičům, kteří se akce zúčastnili přímo v týmu v Albertu i těm, kteří ochotně nakupovali a věnovali potraviny. 

Děkujeme, že pomáháte!

diplom-b.png