Jdi na obsah Jdi na menu

STAŇTE SE POROTCEM SOUTĚŽÍ A PROJEKTŮ

16. 10. 2017

 

Dobrý den milí rodiče

pro tento školní rok připravujeme mnoho krásných akcí pro naše děti a školu. Hledáme porotce žákovských soutěží, pomocníky se školním večírkem či dobrovolníky! Níže naleznete odkaz na tabulku, kde můžete zapsat svůj zájem / prosíme také o mailový kontakt na Vás na naši adresu klubrodicu.zsjn@gmail.com/.
 
1. Národní potravinová sbírka - dvou členné týmy na 11. listopadu  - pomáháme Armádě spásy. Jedna "směna" 2 hodiny od rána 8:00 do odpoledne. Nikoho neoslovujete, jde jen o výběr potravin a zapisování. Více informací již brzy na FB a webu klubu. Ke jménu můžete připsat i hodinu,kterou preferujete.
 
2.Darujeme krev společně - pro rodiče i pedagogy. Ve spolupráci s transfuzní stanicí v Opavě. Před prvním odběrem provedou test vhodnosti dárce, pak může darovat. Kompletní podmínky budeme zveřejňovat, uveďte tedy případný zájem a obešleme vás. Řidiči auta je proplácen benzín, pro dárce s min 2ma odběry budeme mít dáreček!
 
3. Literární oblázky - literární a výtvarná soutěž pro děti. Úloha porotce je přečíst všechna díla  a hlasovat on-line. Potřebujeme 4 porotce z řad rodičů.
 
4Můj nápad pro COOL školu. Hledáme POROTCE - sejdou se fyzicky ve škole k hodnocení,  1-2x za školní rok, hlasování bude online. Na PORADCE se žákovský tým může obrátit v případě potřeby pomoci s informacemi apod.
 
5. Školní večírek - tady je práce dost pro každý nápad a pomocnou ruku! Můžete donést cenu do tomboly? Zabalit ceny, nachystat a vyzdobit sál, pomoc nastěhovat bar, obsluhovat bar nebo uklidit po akci? Příjem z loňského večírku byl necelých 40 000.-Kč a získali jsme tak dostatek financí pro podporu akcí pro školu.
 
Zapsat se můžete zde: