Jdi na obsah Jdi na menu

RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - NAJDI SVÉ PLUSY

30. 12. 2018

 

Rodičovská kavárna -  IQ  A PROFESE 

Srdečně zveme rodiče žáků 7-9. tříd ZŠJN do Rodičovské kavárny, tentokrát na téma kariérního poradenství. Škola získala certifikaci pro testování  žáků, které slouží k odhalení jejich talentů a pomáhá s volbou dalšího studia.

Pro mnohé žáky může být složité vybrat si správný směr dalšího studia. RegioAdvisor umožňuje, na základě Gardnerovy teorie mnohonásobné inteligence, prozkoumat svůj potenciál a nadání. Jako rodiče chceme  pro své děti co nejlepší budoucnost. Jak jim však účinně pomoci s volbou dalšího směřování ve studiu a výběru povolání, když  se v současné době pracovní trh tak rychle mění a vyvíjí? Nejlepší je jistě stavět na silných stránkách osobnosti dítěte - pomozte jim tedy, uvědomit si je a pracovat s nimi.

Přednáška je zaměřena na představení testovacího systému a možností využití výstupních informací pro další rozvoj dítěte. Samotné testování žáků pak probíhá ve škole v rámci výuky.

Z důvodu omezené kapacity sborovny, doporučujeme rezervaci místa předem na emailu klubrodicu.zsjn@gmail.com, či sms na  775 982 422. Datum konání: čtvrtek 17. ledna 2019 od 17:00 hodin, vstup pro rodiče žáků ZŠJN zdarma, bude připraveno občerstvení, káva, čaj.

 

kavarna_kudy_kam-001--1-.jpg