POMÁHÁME NÁRODNÍ POTRAVINOVÉ SBÍRCE

1. 9. 2018

"Nemusíme dělat velké věci,

stačí malé věci s velkou láskou".

Milí rodiče, prarodiče,  přátelé školy

tradičně v listopadu pomáháme v krnovských hypermarketech vybírat a evidovat potraviny pro Národní potravinou sbírku.  Pojšte pomáhat s námi - je to jednoduché! Jde  o pomoc s evidencí vybraných potravin, neoslovujete nakupující.  Dárci odevzdávají potraviny naší "hlídce", která je zapisuje o odváží do zázemí.

Dvě hodiny Vašeho času pomohou potřebným přímo v našem regionu, na Krnovsku. Potraviny jsou rozdělovány seniorům, maminkám v nouzi, azylovým domům.

Informace o projektu: www.potravinypomahaji.cz

Budete-li si přát, můžete obdržet děkovný certifikát organizátora. V minulém roce jsme jej s radostí a hrdostí převzali jako Klub rodičů.  Pomocníky letos odměňujeme vstupenkami na festivalovou část Krnovských hudebních slavností, která proběhne 6-7. 9. 2019 v zahradě SVČ Krnov.

Pomůžete nám letos? Napište nám, budeme Vás včas informovat : klubrodicu.zsjn@gmail.com, 775 982 422. Děkujeme!

Svůj zájem zúčastni t se akce můžete vepsat do tabulky: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KoDGewbMcE_E16Rx6S2GUfSmsxOA8b2Y8-0eytj9Z90/edit#gid=0

diplom-b.png