PLÁN AKCÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

14. 10. 2017

Představujeme Vám plán akcí Klubu rodičů pro školní rok 2017/2018!

A  je skutečně z čeho vybírat - tradiční akce jsme doplnili mnoha novinkami a věříme, že se budou našim dětem líbit a školu obohatí. Všichni rodiče žáků školy jsou srdečně zváni na plánované akce a jejich pomoc je vítána v kterémkoliv pro

jektu!

• Literární oblázky - mladí spisovatelé, básníci a ilustrátoři naší školy dostabackground-of-watercolor-colored-pencils_23-2147563367.jpgnou také tento rok možnost vytvořit školní literární sborník. První roční k akce měl mezi žáky velký ohlas a věříme, že tomu bude tak i tento rok!
  • a
  • Vánoční dobročinný bazar - během listopadových třídních schůzek jsme minulý rok prodávali klíčenky, které vyrobily děti. Také tento rok chystáme prodej drobností za symbolickou cenu a možnost podpořit některý ze zajímavých projektů.
  •
  • Můj nápad pro COOL školu - pro žákovské kolektivy - máte nápad na projekt, akci, vylepšení ve škole? Společně jej můžeme zrealizovat.
  • a
  • Rodičovské kavárny - neformální setkání u kávy s přednáškou odborníka na určité téma.
  • a
  • background-of-watercolor-colored-pencils_23-2147563367.jpgVelikonoční vajíčkový stromek - tradiční akce se školní družinou. Kolika vajíčky tento rok ozdobíme kvetoucí třešeň před školou?
  • a
  • Daruj škole knihu - v březnu - měsíci knihy - sbíráme knížky pro školní miniknihovničky.
  • a
  • Školní večírek - tradiční společenské setkání rodičů a pedagogů, bohatá tombola, program, občerstvení a bar. Těšit se můžete v březnu!
  • a
  • Cesty do školy bezpečně - dárek pro naše prvňáčky - bezpečnostní reflexní přívěšky na batoh + převapení
  • a
  • Darujeme krev společně - ve spolupráci s transfúzní stanicí Opava zveme rodiče a pedagogy k dárcovství krve. Pro pravidelné dárce máme atraktivní odměnu!
  •
  • Dobrovolnické aktivity - pomáháme v Národní potravinové sbírce