JSME NA JEDNÉ VLNĚ?

2. 9. 2018

Milí rodiče, prarodiče, přátelé školy,

jsme Klub rodičů působící při ZŠJN Krnov. Zajišťujeme pro naše děti různé akce, pořádáme talentové soutěže, pomáháme škole s výdaji, organizujeme školní večírek a mnoho dalších akcí.

Zapojit se do činnosti podporující školu a naše děti se může každý!

• Neklademe vysoké časové nároky - komunikujeme na Facebooku či emailu, scházíme se 2-3x ročně.
  • Aktivita v Klubu rodičů Vás nijak nezatíží finančně navíc - příspěvky získáváme na začátku školního roku za každého žáka, z aktivit školního večírku či při dobročinném bazaru.
  • Vaše aktivita v Klubu rodičů se nijak nepromítne do pozice Vašeho dítěte ve škole.

Nemáte moc času? Nevadí!

• Třeba jen máte připomínku, podnět, nápad - to je to nejcennější! Můžeme je zrealizovat! Investujte jen tolik času, kolik můžete.
  • Jste hodně vytíženi, ale máte možnost věnovat nějakou cenu do soutěže či tomboly na školním večírku ? Skvěle! Třeba upečete koláč nebo dortík, věnujete drobné reklamní předměty či cenu do tomboly.

Jste tvořiví?

• Takový školní večírek, to je akce pro Vás! Vyzdobit sál, zabalit tombolu, vymyslet téma.
  • A je tu Vánoční jarmark školy - úžasná školní akce, do které pomáháme tvořit různé drobnosti - vánoční ozdoby, přání apod. Výtěžek žáci věnují na dobročinné účely.

Chcete rozhodovat a vést?

• Skvěle! Co třeba zapojit se na rozpočtové schůzi Klubu rodičů /většinou v říjnu/ do hlasování o směřování finančních prostředků?
  • Vymysleli jste zajímavý projekt či akci  pro školu a žáky a máte chuť ji zrealizovat - jsme tu, abychom pomohli.
  • Nebo se zapojíte se s chutí do vybírání cen a odměn, přípravy balíčků pro prvňáčky či odměn pro vycházející deváťáky?

Spojte se s námi emailem klubrodicu.zsjn@gmail.com, telefonicky na 775 982 422, na Facebooku: Klub rodičů ZŠJN nebo rovnou přijďte na schůzku klubu - informace vždy naleznete na webu školy. Zapsat se k pomoci při různých akcích můžete zde : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KoDGewbMcE_E16Rx6S2GUfSmsxOA8b2Y8-0eytj9Z90/edit?usp=sharing

Těšíme se na setkání s Vámi!

Víte, co se nám společně již povedlo? Podívejte: http://www.klub-rodicu.estranky.cz/clanky/povedlo-se/