DARUJEME KREV SPOLEČNĚ

2. 1. 2019

Milí rodiče, prarodiče, přátelé školy,

Klub rodičů ZŠJN Krnov  vás ve spolupráci s Transfuzní stanicí v Opavě srdečně zve k akci Darujeme krev společně.

Transfuzní stanice v Opavě zásobuje krví a plazmou krnovskou a opavskou nemocnici které se jako většina nemocnic potýkají s častým nedostatkem krve. Každý z nás se může kdykoliv stát tím, kdo bude krev potřebovat. Stejně jako mnoho dalších - maminky po těžkém porodu, dítě s popáleninami, člověk, kterého srazilo auto - ti všichni potřebují naši pomoc.

Darovat krev mohou:

Máte zájem se připojit v květnu 2019? Napište nám na klubrodicu.zsjn@gmail.com

Při darování krve můžete využít řadu bonusů:

• získáte stravenku v hodnotě 100 Kč
  • podle zdravotní pojišťovny, u které jste zapsáni můžete získat např. vitaminové přípravky
  • v den odběru máte nárok na zdravotní volno
  • při více odběrech můžete využít bonusového programu stanice - vyšetření krve, očkování, vyšetření EKG apod.

Klub rodičů vás také odmění:

• zajišťujeme dopravu zdarma
  • po odběru vás odměníme něčím pro doplnění energie
  • za darování krve ve školním roce 2018/2019 získáte vstupenku na KHS - Krnovské hudební slavnosti v zahradě SVČ Krnov

Děkujeme Vám, že pomáháte!

plakat-darujeme-krev-spolecne.png