AKTUÁLNĚ

A zde máme přehled toho, čím se právě zabýváme, co vymýšlíme a plánujeme. A samozřejmě s čím potřebujeme pomoci - připojit se můžete ke kterékoliv akci. Vždy oceníme Váš nápad, připomínku či čas.

Příspěvky

COOL SCHOOL!

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!

8. 11. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

RODIČOVSKÁ KAVÁRNA S MICHALEM DUBCEM

V naší kavárně servírujeme kávu, čaj, minidezerty i poučení. 17.  prosince se skvělým Michalem Dubcem!

7. 11. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

PLÁN ČINNOSTI KLUBU RODIČŮ 2018-2019

Přehled schválených projektů Klubu rodičů pro rok 2018-2019

23. 10. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

TŘÍDNÍ SCHŮZKY V POHODĚ

O třídních schůzkách si my, rodiče, zasloužíme trochu péče. Dopřejte si čaj, kávu a něco sladkého!

POMÁHÁME NÁRODNÍ POTRAVINOVÉ SBÍRCE

Maminky z Klubu rodičů / a jedna naše čestná členka/ se tradičně zapojily do Národní potravinové sbírky.

DARUJEME KREV SPOLEČNĚ

Ve spolupráci s transfúzní stanicí v Opavě zveme rodiče i pedagogy k dárcovství krve.