AKTUÁLNĚ

A zde máme přehled toho, čím se právě zabýváme, co vymýšlíme a plánujeme. A samozřejmě s čím potřebujeme pomoci - připojit se můžete ke kterékoliv akci. Vždy oceníme Váš nápad, připomínku či čas.

Příspěvky

LEDNOVÁ SCHŮZE KLUBU RODIČŮ

Srdečně zveme  všechny rodiče na schůzku Klubu rodičů v pondělí 21. ledna od 16:30 hodin.

3. 1. 2019 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

DARUJEME KREV SPOLEČNĚ

24. ledna nás čeká první letošní darování krve. Pojeďte s námi - máme ještě volná místa v autě!

2. 1. 2019 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - NAJDI SVÉ PLUSY

Pro rodiče žáků 7-9. tříd připravuje škola testování talentů žáků, které může pomoci s výběrem dalšího studia.

30. 12. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

ZÁBAVNÉ UČENÍ A POUČENÍ

Učit se doma může být zábava! Znáte  tyto zajímavé pořady, které učí děti o dějinách, fyzice, objevech či biologii?

25. 11. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

COOL SCHOOL!

Nosíš v hlavě nápad, jak vylepšit prostředí své třídy nebo školy? Nebo plán na super akci? Neváhej a pojď jej uskutečnit!

8. 11. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ

SPOLUPRACUJME A SDÍLEJME ZKUŠENOSTI!

Zaujala Vás naše činnost? Máte vlastní zajímavé akce?

2. 9. 2018 | | Rubrika: AKTUÁLNĚ